Reference

 

Prodeje developerských projektů:

 

Prodej bytového domu Košinka, Košinova 41, Brno. Developer Košinka s.r.o., DBEST s.r.o., nová výstavba 22 bytů.

ulice kompA303.jpg

pohled letecký kompB501.jpg

 

 

Prodej nástavby Novoměstská 61, Brno ŽSD invest, uzavřený investiční fond, a.s., nová výstavba 6 bytů na stávající panelový dům.

 

 

Prodej bytového domu Košinka, Košinova 41, Brno. Developer Košinka s.r.o., DBEST s.r.o., nová výstavba 22 bytů.

Prodej nástavby Novoměstská 61, Brno ŽSD invest, uzavřený investiční fond, a.s., nová výstavba 6 bytů na stávající panelový dům.

Prodej výstavby 12 nových RD, Pod Horkou, Veverská Bítýška, developer ARVIKA – Plus Veverská Bítýška s.r.o.

Prodej výstavby 4 nových RD Tuřany, ul Měšťanská, Brno – Tuřany, soukromá osoba

Prodej nové výstavby bytového domu „U větrolamu“ Habánská, Hustopeče, developer KONTUNIX CZ, spol. s r.o., nová výstavba 36 bytů

Prodej nové výstavby bytového domu Cacovická 40, Brno, developer ARVIKA a.s., nová výstavba 15 bytů.

Prodej bytů rekonstrukce mlýnu Veverská Bítýška, Dlouhá 135, Veverská Bítýška, developer KUHAK s.r.o., prodej 23 bytů.

 

Klientské reference:

 

Miroslav Sládek, prodej bytu Třída Generála Píky, Brno:

Pan Hanák je profesionál, který si zakládá na kvalitě, srozumitelnosti a přesně vymezeném právním rámci, kterému do puntíku rozumí. Sám jsem byl překvapen kolik může být kolem prodeje nemovitosti vyřizování a papírovaní. Naštěstí jsem se nemusel o nic starat. S další nemovitostí rozhodně nebudu váhat a opět se na Dalibora obrátím. Velké díky, Dalibore! Radost s Vámi spolupracovat!

 

Petr Laštovička, prodej bytu Vídeňská, Brno:

S Daliborem jsme se poznali ve fitku, kdyz jsem potom resil otazku nemovitosti, nevahal jsem se na nej obratit. Jeho sluzby hodnotim jako vysoce prefesionalni, podlozeny dlouholetou praxi v oboru, serioznim jednanim a ferovym pristupem. Vse zarizeno bezodkladne a velmi pohodlne. Urcite bych doporucil dale:-)

 

Tomáš Káňa, prodej bytu Koniklecova a pronájem bytu Kumpoštova, Brno:

“S panem Hanákem jsme řešili prodej bytu a když jsme hledali nájemce pro byt byl jasnou volbou. Jedná se o velmi solidního, vstřícného a milého člověka, který je schopen vyřešit jakýkoliv zádrhel při jednání s protistranou. Pokud budeme v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, zvolíme opět jeho. Shrnuto, se službami RKHanák jsme byli maximálně spokojeni.”

 

Kateřina Plisková, nájem bytu Rotalova, Brno:

Doporučuji služby této realitní kanceláře. Přes pana Hanáka jsme si pronajali byt a vše proběhlo tak, jak bylo dohodnuto. Samozřejmostí byla bezproblémová komunikace a rychlé zodpovězení všech našich dotazů.

 

Petr Suchánek, koupě a pronájem bytu Novomětská, Brno:

S panem Hanákem spolupracujeme opakovaně a jsme s jeho prací velmi spokojeni. Profesionální a férový přístup.

 

Ondřej Diblík, prodej bytu Jarmily Kurandové, Brno:

Ačkoli se v mém případě jednalo o velmi komplikovaný prodej, díky profesionální pomoci pana Hanáka jsem de facto pouze plnil příkazy, které mi v přesném sledu chodily do emailové schránky nebo do telefonu a za pár týdnů byla nemovitost úspěšně prodaná a my už spokojeně bydlíme v novém. 100% doporučuju!

 

Jan Pohořelický, koupě bytu Černého, Brno:

Přes pana Hanáka jsme pořídili byt. Spolupráce probíhala výborně, vyřídil veškeré náležitosti, i nečekané komplikace a nestandardní požadavky. Dalším klientům bych jeho služby rozhodně doporučil.

 

Ivana Dvořáková, prodej bytu Souběžná, Brno:

Pokud hledáte schopnou, rychlou, zkušenou a profesionální realitní kancelář na prodej své nemovitosti, tak jednině realitka HANÁK.
Díky za skvělý přístup!

 

Richard Blanka, koupě bytu Černá Pole, Brno:

“Pan Ing. Hanák nám zajistil nákup bytu. S jeho součinností jsme byli velice spokojeni, mimo jeho příjemného jednání vše vyřídil k naší spokojenosti, některé věci i nad rámec toho, na čem jsme byli dohodnuti. Proto pokud budeme potřebovat služby s realitní problematikou, víme kam se obrátíme.”

 

Eva Lebišová, koupě bytu Kvapilova, Brno:

S panem inženýrem Hanákem jsem zrealizovala koupi bytu. Byla jsem velmi spokojena se solidním jednáním a profesionálním přístupem. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitní kanceláře, s důvěrou se na pana Hanáka opět obrátím.

 

Ondřej Skřehota, prodej a pronájem několika bytů, Brno:

S Daliborem Hanákem jsem řeši několik pronájmů, nákup i prodej nemovitosti. Vždy precizní, solidní a přátelský. Jeho realitní kancelář jsem doporučil i několika známým a ti mi vždy mou zkušenost potvrdili.

 

Jarmila Šmerdová, koupě a pronájem domu Pozořice:

Díky mé zkušenosti mohu pana inženýra Hanáka vřele doporučit. Velice oceňuji jeho ochotu a profesionální přístup. V mém případě koupě a pronájem rodinného domku. Stoprocentní komunikace, informovanost. Z mé strany velká spokojenost.”