O nás

 

HANÁK realitní kancelář s.r.o.

 

 

Ing. Dalibor Hanák

_92A1615.png

 

zrealizoval již přes 660 úspěšných obchodních případů za 20 let. 

 

 

Vážení klienti, 

Nemovitosti jsou můj denní chleba už 20 let. Od počátku jsem věděl, že pokud chci podnikat a fungovat v obchodě s nemovitostmi dlouhodobě, nemůžu si dovolit zákazníka zklamat. Obchod s nemovitostmi je nejen o znalostech trhu, o znalostech staveb, o informacích, ale především taky o zkušenostech, serióznosti a důvěře mezi mnou a klienty. Proto jsem byl od počátku pevně rozhodnut do toho jít naplno svým jménem v názvu společnosti a neschovávat se za nějaké "bezejmenné" společnosti. Dnes můžu hrdě říct po více než 660-ti úspěšně realizovaných obchodních případech to byla správná volba. 

Společnost HANÁK realitní kancelář s.r.o. se od počátku své realitní a obchodní činnosti snaží o zajištění vysokého standardu poskytovaných služeb a individuálního přístupu k realitním potřebám klientů. Z tohoto důvodu je kladen enormní důraz na precizní zobchodování nabraných zakázek a na profesionální a seriózní přístup k Vám klientům. Na základě našich dlouholetých zkušeností na trhu s nemovitostmi si plně uvědomujeme všech možných rizik a nástrah, které Vás mohou potkat při realizaci obchodu s Vašim domem, bytem či pozemkem.

I proto sloganem naší společnosti je: „Bezpečnou cestou domů“.

Nabízíme Vám pomocnou ruku při řešení otázek nejen s výběrem správné nemovitosti, ale i se zajištěním potřebných financí na její koupi. Jsme malou, ale finančně zdravou realitní společností. Tak jak se snažíme být maximálně korektními vůči našim klientům, snažíme se vystupovat i vůči našim dodavatelům. Všechny naše závazky jsou hrazeny včas a v plné výši.

I při běžném realitním obchodním případu se neobejdeme bez pomoci kvalifikovaných právníku, kteří nám připravují smluvní podklady dojednané realitním poradcem, jsou účastni komplikovanějších jednání, či upozorňují na různé právní anomálie na nemovitostech.

Doufáme a pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujme, a že zvážíte naši realitní kancelář využít při řešení Vašich potřeb a požadavků na trhu s nemovitostmi. Naše služby se snažíme stále zdokonalovat pro Vaši spokojenost. Mohu Vás osobně ubezpečit, že cílem naší kanceláře je spokojený klient, který rád naši realitní kancelář bez jakýchkoliv obav doporučí svým známým a přátelům a kdykoliv se na nás opět rád obrátí se svým realitním problémem.

Ing. Dalibor Hanák