Naše služby

Nabídka služeb HANÁK realitní kancelář s.r.o.

Nabízíme komplexní servis realitní kanceláře, zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu bytů, rodinných domů, komerčních objektů a pozemků včetně zajištění právního servisu, hypotečního úvěru, toku financí, znaleckého posudku a převodu nemovitosti.

Nabízejícím klientům:

 • Individuální přístup s posouzením reálnosti na požadavky klienta
 • Prohlídka nemovitosti
 • Určení reálné tržní ceny
 • Vypracování nabídkového listu nemovitosti
 • Rozsáhlá inzertní podpora nabídky jak v tištěných médiích, tak na internetu
 • Vyhledání vhodného zájemce
 • Přichystání patřičných smluv včetně zastupování na katastru nemovitostí ( kupní,  darovací, budoucí, nájemní smlouvy, návrhy na vklad apod. )
 • Zabezpečení toku financí formou advokátní nebo notářské úschovy
 • Vyhotovení znaleckých posudků tržních i pro účely finančního řízení
 • Zpracování daňových přiznání        

Poptávajícím klientům:

 • Individuální přístup s posouzením reálnosti na požadavky klienta
 • Inzerce poptávky jak v tištěných médiích, tak na internetu
 • Vytipování vhodných nemovitostí dle zadání
 • Provádění prohlídek
 • Zastupování v rámci jednání s úřady a orgány státní zprávy
 • Pomoc při financování koupě nemovitosti ( hypoteční úvěry, stavební spoření )
 • Přichystání patřičných smluv včetně zastupování na katastru nemovitostí ( kupní,  darovací, budoucí, nájemní smlouvy, návrhy na vklad apod. )
 • Zabezpečení toku financí formou advokátní nebo notářské úschovy
 • Vyhotovení znaleckých posudků tržních i pro účely finančního řízení

V čem jsme jiní

Naše realitní kancelář Hanák poskytuje všechny služby, které s realitami souvisí. Zprostředkováváme prodej a koupi všech druhů nemovitostí stejně jako pronájmy. Naše portfolio zahrnuje rezidenční i prodejní objekty.

Samozřejmostí je komplexní zpracování zakázky. Od momentu zadání jsme s to poskytnout úplný servis. Vyhledáme vyhovující nemovitost, zajistíme financování, připravíme smlouvy, právní podklady. Postaráme se o hladký průběh připomínkového řízení, zajistíme ochranu a pojištění finančních prostředků, dojednáme vše potřebné na katastrálním úřadě. Dodáme vám nemovitost včetně znaleckých posudků a vše dovedeme k momentu předání s patřičným předávacím protokolem a zajistíme i všechny náležitosti daňového přiznání.

Co vám ale nabízíme navíc?

Základem je individuální přístup, který se soustředí na hladkou komunikaci s velkým respektem k soukromí našich klientů. Serióznost je bez nadsázky klíčovou podmínkou jakéhokoli působení na trhu s realitami.

Jde nám o dlouhodobý růst, o spokojenost zákazníků. Na prvním místě není kalkulačka a přepočet provize. Před neúměrným krátkodobým ziskem jednoznačně preferujeme dlouhodobý růst. V posledku spokojení klienti přinesou kladné reference a doporučení naší kanceláře svým přátelům.

O vaši zakázku se budou starat profesionálové, nikoli samozvaní „odborníci“ pracující na živnostenský list, skuteční realitní makléři. Stále se vzdělávají a pravidelně podstupují další kurzy, které rozšiřují jejich odbornost. Jsou díky tomu schopni poskytovat opravdu kompetentní poradenství. 
Chcete-li investovat do nemovitostí, ať už krátkodobě, nebo dlouhodobě, není jakékoli riskování na místě. Nekompromisní spolehlivost očekávejte nejen od našich makléřů, ale i všech spolupracovníků, jejichž služeb využíváme:

Ve finančních otázkách spolupracujeme s renomovanými finančními institucemi, které zajišťují naprostou stabilitu naší realitní kanceláře.
Právní stránku zprostředkování prodeje či pronájmu realit zajišťuje pro RK Hanák renomovaná advokátní kancelář a zkušení právníci. Mají za sebou mají dlouholetou kariéru v oboru práva realit.
Naši marketingoví odborníci pozorně sledují vývoj účinnosti jednotlivých reklamních médií. Díky tomu dokážeme zaměřit vaši reklamu efektivně bez zbytečných výdajů.
Konečně i naše technické vybavení a zázemí naší kanceláře je na špičkové úrovni. Nemůže se stát, že by zprostředkování vázlo na jakémkoli technickém detailu.

Mediální a inzertní podpora:

Našim klientům poskytujeme v rámci realizace jejich zakázky či požadavku rozsáhlou inzertní podporu jak v tištěných médiích tak především v dnešní technologické době na internetu.

Hlavním partnerem v tištěné inzerci je pro nás celorepubliková společnost GRAND PRINC, která vydává bezplatné časopisy specializované na realitní trh s regionálním vydáním GRAND REALITY. V rámci regionu Brna inzerujeme v časopisu INFO REALITY společnosti SAMAB a v časopisu Inzert Expres Reality, Stavba-Bydlení společnosti MEDIA PRESS. Dále dle individuální domluvy a potřeby inzerujeme v celorepublikových denících s důrazem na dané lokality.

V rámci internetové inzerce propagujeme zakázky a požadavky na několika desítkách internetových portálech, speciálních realitních serverech a samozřejmě na vlastních internetových stránkách www.rkhanak.cz .

Mezi nejnavštěvovanější patří: 

SREALITY  www.sreality.cz Seznam.cz, a.s.
REALS www.reals.cz  EXACT, s.r.o.
RealityMIX.cz www.realitymix.centrum.cz NetCentrum s.r.o.
REALITY MORAVA www.realitymorava.cz  EuroNet Media s.r.o.
Hledej Reality      www.hledejreality.cz Grand Princ, a.s.
Nové reality www.novereality.cz  NovéReality CZ, s.r.o.
Nemovitosti.cz     www.nemovitosti.cz  Nemovitosti.cz, s.r.o.
Reality euro www.realityeuro.cz IG Real s.r.o.
Realites.cz www.realites.cz  REALITES.CZ
RCREAL www.rcreal.cz Riss Company,s.r.o.

Dle vhodnosti, zejména na rušných místech, vyhotovujeme a vystavujeme na nemovitostech prodejní plachty a cedule adekvátních rozměrů.

Najdi domov

Zadejte město nebo ulici: