O společnosti

O společnosti HANÁK realitní kancelář s.r.o.

Vážení klienti, 

Společnost HANÁK realitní kancelář s.r.o. se od počátku své realitní a obchodní činnosti snaží o zajištění vysokého standardu poskytovaných služeb a individuálního přístupu k realitním potřebám klientů. Z tohoto důvodu je kladen enormní důraz na precizní zobchodování nabraných zakázek a na profesionální a seriózní přístup k Vám klientům. Na základě našich dlouholetých zkušeností na trhu s nemovitostmi si plně uvědomujeme všech možných rizik a nástrah, které Vás mohou potkat při realizaci obchodu s Vašim domem, bytem či pozemkem.

I proto sloganem naší společnosti je: „Bezpečnou cestou domů“.

Nabízíme Vám pomocnou ruku při řešení otázek nejen s výběrem správné nemovitosti, ale i se zajištěním potřebných financí na její koupi. Umíme Vám vyřídit hypoteční úvěr či úvěr ze stavebního spoření a to díky tomu, že jsme smluvními partnery největších českých finančních institucí. Jsme finančně zdravou realitní společností. Tak jak se snažíme být maximálně korektními vůči našim klientům, snažíme se vystupovat i vůči našim dodavatelům. Všechny naše závazky jsou hrazeny včas a v plné výši.

I při běžném realitním obchodním případu se neobejdeme bez pomoci kvalifikovaných právníku, kteří nám připravují smluvní podklady dojednané realitním poradcem, jsou účastni komplikovanějších jednání, či upozorňují na různé právní anomálie na nemovitostech.

Naplňovat naše vize by v dnešní době nebylo možné bez použití moderních informačních technologií včetně specializovaných realitních programů, které nám umožňují zpracovávat velké množství informací o Vás klientech a Vašich nemovitostech.

Doufáme a pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujme, a že zvážíte zda naši realitní kancelář využijete při řešení Vašich potřeb a požadavků na trhu s nemovitostmi. Naše služby se snažíme stále zdokonalovat pro Vaši spokojenost. Mohu Vás osobně ubezpečit, že cílem naší kanceláře je spokojený klient, který rád naši realitní kancelář bez jakýchkoliv obav doporučí svým známým a přátelům a kdykoliv se na nás opět rád obrátí se svým realitním problémem.

Ing. Dalibor Hanák

Najdi domov

Zadejte město nebo ulici: